بسته
(0) موارد
شما هیچ موردی در سبد خرید خود ندارید.
همه دسته‌ها
  فیلترها
  اولویت‌ها
  جستجو

  شرایط فروش اقساطی

  بسمه تعالی

  بازنشستگی فصل جدیدی از زندگی و آغازی برای لذت بردن از ثمره سال ها تلاش و کوشش است، دورانی که در آن درختان باغ زندگی به ثمر نشسته اند. در این دوران می توان با خیالی آسوده و روانی آرام از نعمت های الهی لذت برد.

   فروشگاه اینترنتی نامیرا کالا بر آنست که لذت این دوران را برای بازنشستگان و مستمری بگیران فرهیتخته و خانواده مکرم ایشان شیرین تر و لذت بخش تر نموده و با ایجاد بستری قابل اعتماد فرصتی را برای تامین بخشی از مایحتاج زندگی ایشان فراهم آورد.  این فروشگاه ضمن بهره گیری مناسب از تجربیات ارزشمند فعالیت های اقتصادی و اجتماعی خود و با همراهی بخش عظیمی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات و خدمات استاندارد و با کیفیت شرایطی را برای فرهیختگان بازنشسته فراهم آورده است تا کالا و خدمات مورد نیاز خود را با آسان ترین شرایط و حتی به صورت اقساطی دریافت نمایند.

   

  *** گزیده ای از مزیت های رقابتی نامیرا کالا در ارائه این خدمات عبارتند از:

  1-    امکان تامین مستقیم کالا و خدمات از تولید کننده اصلی و حذف واسطه ها

  2-    تضمین کیفیت محصولات و خدمات ارائه شده به مشتریان 

  3-    تحویل فوری کالا و خدمات در محل مورد نظر مشتری

  4-    تنوع کالا و خدمات ارائه شده 

  5-    حذف بوروکراسی اداری برای خرید اقساطی 

  6-    حذف ضامن و اسناد تضمینی از جمله چک برای دریافت کالا و یا خدمت مورد نیاز

   

  ***برخوداری از خدمات نامیرا کالا به دو روش امکان پذیر می باشد:

  روش اول: خرید کالا و خدمات از طریق فروشگاه مجازی؛

  در این روش شخص متقاضی از طریق مراجعه به سایت فروشگاه نامیرا کالا کلیه کالاها و خدمات موجود در این فروشگاه را مشاهده نموده و پس از بررسی مشخصات اقلام مورد نظر اقدام به ثبت نام در سایت نامیرا کالا می نماید . پس از ثبت نام، مدارک مورد نیاز را از طریق درگاه مربوطه بارگذاری کرده و یا از طریق اپلیکشن واتس آپ به شماره 09331810881 ارسال می­کنند. پس از آن کارشناسان نامیرا کالا نسبت به بررسی صحت مدارک و احراز شرایط متقاضی اقدام می نمایند. در نهایت و پس از تایید شرایط پیش بینی شده حساب شخص متقاضی شارژ شده و فرآیند خرید تکمیل می گردد و محصول مورد نظر به آدرس شخص متقاضی ارسال خواهد شد. 

  روش دوم : مراجعه به فروشگاه ها و مراکز خدماتی طرف قرارداد؛

  در این روش شخص بازنشسته با مراجعه به فروشگاه و یا مرکز طرف قرارداد نوع کالا و خدمات مورد نظر خویش را انتخاب نموده و پس از حصول اطمینان از اصالت، کیفیت و قیمت محصول نسبت به تکمیل فرم تقاضای خرید کالا و خدمات اقساطی اقدام نموده و مدارک مربوطه را ارائه می نماید. ظرف مدت سه روز کاری استعلامات لازم از مراجع ذیربط انجام شده و در صورت محرز شدن شرایط فرد متقاضی، کالا و خدمات مورد نظر به ایشان ارائه می گردد. 

  در حال حاضر صرفاً بازنشستگان معظم تحت پوشش سازمان تامین اجتماعی، مستری بگیران و خانواده معظم ایشان امکان خرید اقساطی کالا و خدمات را دارند و با توسعه زیر ساخت های مربوطه در آینده بازنشستگان سایر صندوق های بازنشستگی نیز می توانند از این خدمات بهره مند گردند.

   

  شرایط فروش اقساطی

  1- در خرید اقساطی از طریق سایت نامیرا کالا نیازی به ارائه چک و ضامن نمی باشد.

  2- تعداد اقساط جهت استفاده از خدمات و کالا های مورد نیاز 5 تا 12 قسط میباشد که میتوان روی سایت مشاهده نمود.

  3- حداقل خرید در این طرح 20،000،000 ریال و حداکثر خرید 80،000،000 ریال می باشد که در بسته های 2 ، 3 ، 4 ، 5 ، 6 ، 7 و 8 میلیون تومانی ارائه می گردد.

  تذکر تخفیف کالا: در طرح های فروش اعتباری، هیچگونه تخفیفی به کالا تعلق نمی گیرد.

  4- سن متقاضی خرید اقساطی میبایست زیر 69 سال باشد.

  تذکر : در صورتی که سن مستمری بگیر بالای 69 سال باشد با ارائه یک ضامن زیر 69 سال که دارای چک باشد می تواند خرید خود را انجام دهد همچنین اخذ کپی کارت ملی و شماره تماس و آدرس ضامن ضروری می باشد.

  5- هزینه ی ارسال کالا از فروشگاه به عهده ی مشتری می باشد.

   

  نحوه و مراحل خرید اقساطی از سایت نامیرا کالا 

  1- ورود به سایت و ثبت نام جهت ایجاد پروفایل شخصی 

  2- ارسال تصویر مدارک مورد نیاز(آخرین فیش حقوقی ، پیرینت سه ماهه حساب ممهور به مهر بانک ، شناسنامه و کارت ملی) از طریق اپلیکیشن واتس آپ به شماره 09331810881 

  3- بررسی مدارک توسط کارشناسان نامیرا کالا و تماس با مشتری جهت تکمیل فرایند.

  4- شارژ حساب مشتری جهت استفاده از کالا و خدمات نامیرا کالا به صورت اقساطی 

  5- انتخاب کالا و خدمات مورد نیاز و ثبت سفارش در فروشگاه نامیرا کالا

  6- ارسال کالا درب منزل مشتری و یا صدور معرفی نامه جهت خدمات مورد نیاز به صورت اقساطی