فروش اقساطی لوازم خانگی

♦ فروش اقساطی لوازم خانگی، مبلمان، خدمات دندانپزشکی، بیمه شخص ثالث و بدنه خودرو، کابینت،‌ کفپوش،‌ کاغذ دیواری و ... با حداقل پیش پرداخت تا سقف 100 میلیون تومان بدون چک و ضامن فقط برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و خانواده محترم ایشان.

 ♦ سایر متقاضیان تا سقف 100 میلیون تومان با چک صیادی.

♦ از 6 تا 18 ماهه

فروش اقساطی لوازم خانگی 

خرید اقساطی لوازم خانگی طرفداران خاص خود را دارد! چراکه با توجه به افزایش قیمت لوازم خانگی خرید کالاهای مورد نیاز به صورت نقدی،‌ نیازمند منابع مالی مناسب است.

از سوی دیگر با توجه به رشد روزافزون قیمت لوازم خانگی، پس‌انداز جهت خرید کالاهای مورد نیاز چندان منطقی به نظر نمی‌رسد؛ در نتیجه بهترین راه فروش اقساطی لوازم خانگی با حداقل پیش پرداخت پرداخت و پرداخت هزینه آن به صورت اقساطی است.

تجربه ثابت کرده‌است که در خرید اقساطی با اقساط بلند مدت 12 و 18 ماهه و بالاتر، اگرچه کالاها با درصدی بیشتر از قیمت نقد خریداری می‌شوند، اما در مجموع خریداران سود بیشتری خواهند کرد.

لوازم خانگی اقساطی

خرید اقساطی لوازم خانگی

با توجه به آنچه گفته شد،‌ بهترین راهکار برای تأمین لوازم خانگی مورد نیاز و حتی خرید جهیزیه،‌ خرید اقساطی لوازم خانگی از وب‌سایت‌ها و فروشگاه‌های معتبر است.

فروشگاه اینترنتی نامیراکالا،‌ امکان خرید اقساطی لوازم خانگی مورد نیاز اقشار مختلف را در قالب طرح‌های ویژه و مناسب برای عموم متقاضیان فراهم کرده‌است.

متقاضیان می‌توانند کالا و لوازم خانگی مورد نیاز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن خریداری کرده و تحویل گیرند و هزینه آن را به مرور زمان پرداخت کنند.

بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و خانواده محترم ایشان که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند می‌توانند به صورت کسر از حقوق و بدون چک و ضامن نسبت به خرید اقساطی لوازم خانگی و خدمات اقساطی از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا بهره‌مند شوند.

همچنین سایر متقاضیان لوازم خانگی اقساطی نیز می‌توانند با ارائه چک صیادی تا سقف 100 میلیون تومان نسبت به خریداری کالا و خدمات مورد نیاز به صورت اقساطی اقدام کنند.

مزايای خرید اقساطی لوازم خانگی 

بسياری از افراد خريد اقساطی را به خريد نقدی کالا ترجيح می دهند. در شرايط تورمی نيز خريد اقساطی بر خريد نقدی ارجحيت دارد. زيرا با جهش مداوم قيمت کالاها، امکان خريد نقد یا جناس مورد نياز، در طول زمان بسيار کمتر می شود.

در حقيقت پرداخت وجه به آينده موکول می شود بدون اينکه اختلالی در روند زندگی انسان به وجود آيد. به همين دليل امروزه تمايل اقشار مختلف جامعه نسبت به خريد لوازم خانگی اقساطی بسيار بيشتر از گذشته شده است. ناميراکالا نيز به جهت ارائه خدمات مطلوب به خريداران خود، امکان سفارش و خريد لوازم خانگی اقساطی را برای مشتريان خود فراهم نموده است.

ناميرا کالا به جهت تکريم مشتريان خود، شرايط ويژه و مطلوبی برای انجام خريد اقساطی در نظر گرفته است:

 • خريد از فروشگاه اینترنتی بازنشستگان تامین اجتماعی ناميرا کالا، برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند، بدون ارائه چک انجام می شود.
 • بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تأمین اجتماعی برای خرید اقساطی کالا در حالت کلی نيازی به معرفی ضامن ندارند.
 • همچنين لوازم خانگی را می توان در اقساط بلند مدت از اين فروشگاه خریداری نمود. ناميرا کالا برای خرید لوازم خانگی اقساطی بازه زمانی 12 و 18 ماهه را برای مشتريان خود لحاظ می کند که فرصت بسيار مناسبی برای کليه خريداران می باشد.

متقاضیان می‌توانند با خرید تا 20 میلیون تومان از اقساط 12 ماهه و در خریدهای بالای 20 میلیون تومان از شرایط اقساط 18 ماهه بهره‌مند شوند.

فروش اقساطی لوازم خانگی در نامیرا کالا 

محصولات ارائه شده در فروشگاه ناميرا کالا تنوع بسيار مطلوب و مناسبی دارد. مشتريان می توانند با جستجو در ميان محصولات ارائه شده در سايت، کالای مورد نظر خود را به راحتی پيدا نموده و سفارش خود را ثبت نمايند. ناميرا کالا با حذف واسطه های فروش، کليه لوازم خانگی را از توليد کننده اصلی تهيه و تامين می نمايد. در نتيجه کالايی که به دست مشتری می رسد با کيفيت بالا و تضمين شده است. لوازم خانگی اقساطی ارائه شده در فروشگاه عبارتند از يخچال و فريزر، ماشين لباسشويی، ماشين ظرفشويی، تلويزيون، اجاق گاز، جاروبرقی، مايکروويو، فرش ماشينی، ميز تلويزيون، سرويس خواب، مبلمان راحتی و اسپيلت و ...

اين فروشگاه سفارشات مشتريان را در اسرع وقت تامين نموده و در محل موردنظر مشتری بدون هرگونه عيب و ايراد فنی و ظاهری تحويل می دهد. ناميرا کالا برای آسودگی خاطر مشتريان خود، محصولات برندهای معتبر را در فروشگاه خود ارائه می نمايد. مشتريان می توانند محصولات برند امرسان، پاکشوما، تی سی ال، ايکس ويژن، اسنوا و فرش کاشان را در سايت فروشگاه مشاهده و بررسی نمايند. همچنين محصولات شرکت برنادت و مدل های به روز و زيبای مبلمان در اين سايت در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

 فروشگاه بازنشستگان تامین اجتماعی ناميرا کالا کيفيت محصولات ارائه شده را تضمين می نمايد و مشتريان می توانند بدون هر گونه دغدغه ذهنی محصولات را گزينش و سفارش خريد خود را ثبت نمايند. محصولات فروشگاه ناميرا کالا علاوه بر اصل بودن از قيمت منصفانه ای نيز برخوردار هستند که اين مطلب با وجود شرايط اقساطی خريد، مزيت بسيار خوبی برای مشتريان اين فروشگاه می باشد. همچنين سقف خريد اقساطی از ناميرا کالا 20 ميليون تومان مي باشد. لازم است مشتريان به اين نکته نيز دقت کنند که در صورت خريد اقساطی لوازم خانگی از فروشگاه، هيچ گونه تخفيفی روی کالای مورد نظر لحاظ نشده و تخفيفی به کالا تعلق نمی گيرد.

قراردادهای فروش اقساطی لوازم خانگی در نامیراکالا 

نامیراکالا در جهت مسیر و اهداف خود و خدمت به مردم با بسیاری از سازمان ها و ارگان ها قرارداد فروش اقساطی دارد. فروش اقساطی لوازم خانگی و کالاهای دیجیتال به تهیه آسان و بی دغدغه لوازم خانگی کمک می کند. فروشگاه نامیراکالا در جهت رفاه حال این عزیزان بروکراسی های وقت گیر ادارای را حذف کرده است. ارگان هایی که نامیراکالا خدمات لوازم خانگی اقساطی برایشان ایجاد کرده است و قرارداد دارد گزینه های زیر است. 

 1. بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی 
 2. شاغلین سازمان تامین اجتماعی 
 3. کارکنان بانک دی 
 4. کارکنان بانک سینا و زیر مجموعه ها
 5. کارکنان و بازنشستگان شهرداری
 6. کارکنان بانک مشترک ایران و ونزوئلا

نامیراکالا چه کالاهایی را به صورت اقساطی به فروش می رساند؟ 

نامیراکالا در مجموعه فروش اقساطی خود تمامی کالاها و لوازم خانگی مورد نیاز اعم از، یخچال و فریزر، صوتی و تصویری، شستشو، سرمایش و گرمایش و محصولات و کالاهای دیجیتال چون تبلت، موبایل و کنسول بازی را به فروش می رساند. همکاری نامیراکالا با بهترین تولید کنندگان لوازم خانگی و کالاهای خانگی چون برند اسنوا، سامسونگ، پاکشوما، جنرال، ولگا و هواوی و نوکیا و غیره وجود دارد. در نامیراکالا متنوع ترین کالاها را در بهترین برندها می توانید به صورت اقساطی خریداری نمایید. 

خرید گوشی موبایل اقساطی

فروش اقساطی لوازم خانگی با حداقل پیش پرداخت پرداخت تهران و شهرستان ها

کليه بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامين اجتماعی، مستمری بگيران و خانواده ايشان با داشتن سن کمتر از 65 سال می توانند از فروشگاه ناميرا کالا خريد اقساطی انجام دهند. چنانچه فرد متقاضی بالای 65 سال سن داشته باشد، با ارائه يک ضامن زير 65 سال که دارای چک باشد، می تواند از تسهيلات خريد اقساطی، استفاده نمايد. کپی کارت ملی، آدرس و شماره تماس ضامن بايد به فروشگاه ارائه شود.

فروشگاه اینترنتی نامیراکالا، فروش اقساطی لوازم خانگی با حداقل پیش پرداخت در تهران و شهرستان ها را تا پایان سال 1401 در دستور کار دارد و در صورت استقبال متقاضیان،‌ ممکن است این طرح ویژه تمدید شود.

بر این اساس بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند و همچنین سایر متقاضیان با ارائه چک صیادی می‌توانند لوازم خانگی مورد نیاز خود را با حداقل پیش پرداخت خریداری نمایند.

اگرچه امکان خرید لوازم خانگی بدون پرداخت در فروشگاه اینترنتی نامیراکالا مقدور است، اما متقاضیان با پرداخت بخشی از مبلغ خرید بعنوان پیش پرداخت اقساط کمتری را به صورت ماهانه پرداخت خواهند کرد. به عبارت دیگر پیش پرداخت اصطلاحا باعث سبک شدن اقساط در طول مدت بازپرداخت خواهد شد. 

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی 

بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی برای خريد از فروشگاه اينترنتی ناميرا کالا لازم نيست پروسه طولانی طی شود. خريد از اين فروشگاه بدون طی کردن بروکراسی های معمول انجام می شود.

مدارک مورد نياز برای خريد اقساطی عبارتند از آخرین فیش حقوقی بانک رفاه، پرینت دو یا سه ماهه حساب ممهور به مهر بانک، شناسنامه و کارت ملی که از طریق اپلیکیشن واتس آپ به سر شماره 09331810881 ارسال می گردد. همچنين متقاضيان در صورت تمايل می توانند مدارک فوق الذکر را با مراجعه حضوری به دفتر فروش فروشگاه ارائه دهند.

پس از انتخاب کالا و ثبت سفارش توسط مشتری، گام بعدی توسط کارشناسان ناميرا کالا صورت خواهد گرفت. کارشناسان مدارک ارسالی متقاضی را مورد بررسی قرار خواهند داد و جهت تکميل فرآيند سفارش و خريد با مشتری تماس حاصل خواهد شد. در صورت تائيد واحد فروش اعتباری، ادامه مراحل پيگيری شده و سفارش به محل درخواستی خريدار ارسال و يا معرفی نامه جهت خدمات مورد نياز به صورت اقساطی ارائه می شود. هزينه ارسال سفارش در حيطه خدمات فروشگاه ناميرا کالا نيست و مشتری مسئول پرداخت هزينه مربوطه خواهد بود.

ناميرا کالا سعی در ايجاد خاطره خوش خريد لوازم خانگی اقساطی برای مشتريان خود دارد و از هيچ کوششی جهت بهتر انجام شدن اين فرآيند برای متقاضيان فروگذار نمی کند. شايان ذکر است است که به زودی امکان استفاده از شرايط خريد اقساطی لوازم خانگی برای بازنشستگان تحت پوشش ديگر صندوق های بازنشستگی نيز فراهم می گردد.

آدرس فروشگاه لوازم خانگی بازنشستگان تامین اجتماعی

نامیراکالا شرایط بسیار ویژه و اسانی را برای خرید اقساطی ایجاد کرده است. برای آگاهی از این شرایط می توانید به وبسایت نامیراکالا مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در جهت راهنمایی و خرید لوازم خانگی اقساطی مشاوره بگیرید. 

بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و سایر متقاضیان می‌توانند با جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید اقساطی لوازم خانگی با نامیراکالا تماس حاصل نمایند. 

شماره تماس دفتر تهران نامیراکالا: 02134729000 (20 خط)

آدرس فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی: تهران، خیابان 17 شهریور، پایین تر از میدان شهدا، بعد از زیرگذر امیرکبیر، ساختمان دیاموند، طبقه سوم واحد 8

سوالات متداول فروش اقساطی لوازم خانگی

 1. فروشگاه نامیرا کالا برای فروش اقساطی با چه سازمان و نهادهایی قرارداد دارد؟
  بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی – شاغلین سازمان تامین اجتماعی – کارکنان بانک دی – کارکنان بانک سینا و زیر مجموعه ها – کارکنان و بازنشستگان شهرداری – کارکنان بانک مشترک ایران و ونزوئلا
 2. چه کالاهایی توسط نامیراکالا به صورت اقساطی به فروش می رسند؟
  بسیاری از کالاهای این فروشگاه مانند یخچال و فریزر، صوتی و تصویری، شستشو، سرمایش و گرمایش و کالاهای دیجیتال مانند تبلت، موبایل و کنسول بازی به صورت اقساطی به فروش می رسند.
 3. خرید از نامیراکالا دارای چه شرایطی می باشد؟
  خريد از فروشگاه ناميرا کالا بدون ارائه چک انجام می شود - نيازی به معرفی ضامن از سمت خريدار نيست - لوازم خانگی را می توان در اقساط بلند مدت از اين فروشگاه تهيه نمود - ناميرا کالا برای تهيه لوازم خانگی اقساطی بازه زمانی 12 , 18 ماهه را برای مشتريان خود لحاظ می کند که فرصت بسيار مناسبی برای کليه خريداران می باشد.