خرید مبل اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

فروش اقساطی 24 ماهه کالا درخواستی به صورت محدود

شرایط خرید مبل اقساطی بازنشستگان تامین اجتماعی

  • بدون نیاز به پیش پرداخت ( به مدت محدود )
  • بدون نیاز به چک و ضامن
  • به صورت کسر از حقوق بانک رفاه
  • تا سقف 100 میلیون تومان
  • اعتبارسنجی آنلاین
  • ارسال به تهران و شهرستان

کیفیت مبل راحتی فروشگاه اینترنتی نامیراکالا

سرویس مبلمان موجود در فروشگاه اینترنتی نامیراکالا در کارگاهی مجهز واقع در تهران طراحی و تولید می گردد. در ساختار این مبلمان از چوب های با کیفیت راش و چوب سفید استفاده گردیده و هرگز از خرده چوب استفاده نمی گردد تا همواره کیفیت مبلمان حفظ گردد.

در مبلمان تولید شده در مجموعه نامیراکالا برای بخش نشیمن مبلمان از ابر 35 کیلویی ویژه و برای بخش تکیه گاه از ابر 30 کیلویی استفاده می گردد. مزیت استفاده از این ابر این است که در دراز مدت کیفیت مبلمان حفظ گردیده و زیبایی مبلمان با گذر زمان کماکان حفظ شده و قوام و ایستایی خود را از دست نخواهد داد.

علاوه بر آن به منظور ایجاد لطافت و راحتی بیشتر در قسمت نشیمن مبلمان پس از قرار دادن ابر مورد نظر لایه ای لایکو بر روی آن کشیده می شود که در نتیجه منجر به بالا رفتن طول عمر مبلمان می گردد.

پارچه های مبلی به کار رفته در این مجموعه از کارخانه ایاز ایران که بزرگترین کارخانه نساجی و تولید پارچه های رومبلی بوده خریداری و تهیه می گردد. چهارچوب مبلمان نامیراکالا از چوب های مرغوب و با کیفیت با قطر دو و نیم تا سه بدست استاد کارهای مجرب ساخته می گردند.

به منظور ارائه بالاترین کیفیت در ساختار مبلمان از پایه، نبشی و ... استفاده می گردد که منجر به مستحکم تر شده چارچوب های مبلمان می گردد. تمامی این اقدامات به این منظور انجام می گردد تا به خصوص مبل های 2 نفره و 3 نفره وزن بیشتری را تحمل نموده و استحکام و پایداری بیشتری داشته باشند و با گذشت زمان مبل به اصطلاح به صدا نیافتد

این اقدامات باعث می شود که علی الخصوص مبل های 2 و 3 نفره تحمل وزن و استحکام بالاتری داشته باشند و چارچوب مبل اصطلاحا به صدا نیافتد.

تمام اتصالات و پایه های مورد استفاده با دقت و وسواس خاصی انتخاب و خریداری می گردد تا بتواند کیفیت و دوام بالایی را برای مصرف کننده به ارمغان آورد.

 

مدت زمان ساخت و تحویل مبلمان و کالای چوبی

مدت زمان تحویل مبلمان خریداری شده از زمان تکمیل سفارش به مدت حداکثر یک ماه می باشد.

 

ضمانت نامه و خدمات پس از فروش مبلمان و کالای چوب

شرکت برنادت ( تولیدکننده کالای چوب نامیراکالا ) کیفیت تمام محوصلات تولید شده را طبق استاندارهای تعریف شده برای هر محصول تضمین می کند.

  • ضمانت نامه کیفیت برای محصولات مبلمان = 24 ماه
  • ضمانت نامه کیفیت برای محصولات سرویس ناهارخوری، سرویس خواب،‌ میز جلو مبلی و عسلی و میز تلویزیون = 12 ماه

ضمانت نامه کیفیت به صورت مکتوب و در قالب کارت ضمانت نامه ممهور به مهر شرکت است که در زمان تحویل کالا ارائه می ‌شود.

ضمانت نامه کیفیت شامل هزینه های تعمیر،‌ سرویس ناشی از نقص در کلاف داخلی، اتصالات و یراق آلات، فوم،‌ اسفنج،‌ دوخت اصلی و تزئینی که در حین استفاده به صورت عادی دچار اشکال شده، می‌باشد.

علاوه بر آن همه محصولات شامل 10 سال خدمات پس از فروش می باشند. خدمات پس از فروش برای محصولات چوبی عبارتند از تغییر رویه مبلمان، تغییر رنگ چوب و نیز تعمیرات محصولات می باشد.

عموم بازنشستگان و خانواده محترمشان می توانند با توجه به طرح های در نظر گرفته شده در مجموعه نامیراکالا:

اقدام به خرید نموده و با توجه به شرایط هرکدام از آن ها، کالای مورد نیاز خود را تهیه نمایند.