فیلتر


خرید یخچال و فریزر اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448
1 2 3 4 5

فروش اقساطی 36 ماهه کالا درخواستی به صورت محدود

راهنمای انتخاب یخچال و فریزر مناسب با نیاز شما

یکی از ضروری ترین و اساسی ترین وسایل مورد نیاز هر خانه ای یخچال و فریزر می باشد که حالا بر حسب مورد مصرف و یا ابعاد و اندازه آشپزخانه می توان یخچال مورد نظر خویش را تهیه نماییم. در ادامه به مواردی که در انتخاب یک یخچال مناسب شما را یاری می نماید و انواع مختلف یخچال و فریزر خواهیم پرداخت:

یکی از مواردی که در هنگام انتخاب یخچال باید بدان دقت نمایید داشتن اطلاعات کافی در مورد قابلیت ها و ویژگی های محصول می باشد.

ابعاد و سایز یخچال

یکی از موارد مهمی که باید به هنگام انتخاب و خرید محصول مورد نظر بدان توجه نمایید این مورد است که آیا ابعاد و اندازه محصول با ابعاد و اندازه های آشپزخانه شما تناسب دارد یا خیر. بدین منظور باید قبل از هر اقدامی اندازه های مکانی که قرار است یخچال در آن قرار گرفته شود را مشخص نمایید.

این اندازه ها شامل دو اندازه مهم می باشد که شامل عرض یخچال و دیگری ارتفاع یخچال می باشد. عرض یخچال از این جهت مهم بوده که یخچالی که قرار است در آن مکان قرار بگیرد عریض تر از مکان مورد نظر نباشد. و اندازه دیگر ارتفاع یخچال می باشد که از این جهت اهمیت دارد که در محل قرار گیری یخچال در قسمت بالایی کابینت و یا فضایی وجود نداشته باشد تا مانع از قرارگیری یخچال در جای مد نظر گردد.

پس از مشخص نمودن فضای مورد نیاز برای یخچال حتما به این نکته دقت داشته باشید که حتما باید کمی از کابینت ها و یا دیوار فاصله داشته باشد تا درب آن براحتی باز شده و به جایی برخورد ننماید و به خوبی باز نگردد.

داشتن تهویه مناسب

یکی از موارد مهمی که در زمان انتخاب یخچال باید بدان توجه نمایید داشتن تهویه مناسب می باشد. به منظور دارا بودن جریان هوای مناسب مقداری فضای اضافی دور تا دور دستگاه خود در نظر داشته باشید. مدل هایی که یخساز دارند به خاطر دارا بودن اتصالات مربوطه و قرارگیری مناسب اتصالات نیاز به فضای بیشتری دارند.

ورودی آشپزخانه

پیش از اقدام به خرید محصول مد نظر باید به ورودی آشپزخانه دقت و توجه نمایید زیرا در صورتی که یخچال فریزر مورد نظر شما بزرگتر و عریض تر از ابعاد ورودی آشپزخانه شما باشد این امکان که بتوانید یخچال را داخل آشپزخانه ببرید و آن را نصب نمایید.

فضای داخل یخچال

دقت نمایید که محصولی را انتخاب نمایید که مناسب با نیازها و مصارف شما باشد. اگر تصمیم دارید که مقدار زیادی خوراکی را برای طولانی مدت فریز نموده دقت نمایید که محصولی را انتخاب نمایید که دارای فریزر بزرگی باشد مانند یخچال های ساید بای ساید. اما به این نکته نیز توجه نمایید که امروزه یخچال کمبی در بازار موجود بوده که دارای فضای بزرگی چه از نظر یخچال و چه از نظر فریزر می باشند.

ونیز به العکس در صورتی که نیازی به نگهداری مواد خوراکی و غذایی زیادی نمی باشید نیازی به انتخاب کالایی با فضای زیاد نمی باشید.

گرید مصرف انرژی

میزان مصرف انرژی در لوازم خانگی یکی از مواردی است که حائز اهمیت بوده و باید مورد توجه قرار گیرد. زیرا در نتیجه منجر به صرفه جویی در هزینه مصرف برق می گردد.

گارانتی محصول

در زمان خرید یخچال دقت نمایید که محصولی که خریداری می نمایید دارای گارانتی معتبر و خدمات پس از فروش مناسب و پاسخگویی داشته باشد تا در صورت بروز هر گونه مشکل بتوانید از گارانتی آن استفاده نموده و خدمات پس از فروش پاسخگوی شما باشد.

یخچال فریزر یورواستار

ویژگی ها و امکاناتات

امروزه یخچال هایی که طراحی و تولید می گردند دارای قابلیت ها و امکاناتی بروز بوده که این محصولات را با محصولات قدیمی هم خانواده خود متمایز می نمایند. در نتیجه دقت به این امکانات مهم و حائز اهمیت می باشند و باید بدان ها در هنگام خرید توجه نمایید.

  • موتور اینورتر

این نوع موتور از جدیدترین نوع موتور مورد استفاده در محصولات لوازم خانگی بوده که مصرف انرژی کمتری در مقایسه با دیگر مدل های مشابه را دارا می باشد. همچنین این موتور دارای صدای بسیار نسبت به دیگر موتورها را دارا می باشد.

پس قبل از خرید حتما توجه داشته باشید که محصول مد نظر از این نوع موتور در ساختار خود بهره مند باشد.

  • جنس بدنه

بیشتر برندهای موجود در بازار یخچال هایی با بدنه استیل تولید و به بازار ارائه می نمایند. دلیل استفاده نمودن از استیل در یخچال و فریزر بهبود مصرف انرژی می باشد زیرا استفاده از این جنس منجر به مصرف کمتر انرژی می گردد.

علاوه بر مصرف انرژی کمتر در برابر رطوبت مقاوم بوده و آسیب کمتری می بیند. استفاده از استیل برای بدنه ایرادهایی هم دارد و ان اینکه لک و اثر انگشت را جذب نموده و بیشتر نشان می دهد.

شرایط خرید یخچال و فریزر اقساطی از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا

بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی و خانواده محترم ایشان می توانند جهت خرید اقساطی یخچال بازنشستگان تامین اجتماعی و سایر لوازم خانگی اقساطی مورد نیاز خود را با شرایط زیر از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا خریداری نمایند:

  • خرید اقساطی بازنشستگان بدون چک
  • بدون ضامن
  • کسر از حقوق بانک رفاه (سامانه بتا)
  • خرید قسطی بازنشستگان غیرحضوری در تهران و شهرستان
  • اعتبارسنجی آنلاین
  • خرید کالای قسطی بازنشستگان تا سقف 150 میلیون تومان براساس اعتبارسنجی

بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی می توانند یخچال و فریزر مورد نیاز خود را با شرایط فوق از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا به صورت کسر از حقوق بانک رفاه، بدون نیاز به چک و ضامن و تا سقف 150 میلیون تومان براساس اعتبارسنجی آنلاین خریداری نمایند.

همچنین می توانید با توجه به طرح های متنوع در نظر گرفته شده در مجموعه نامیراکالا:

اقدام به خرید نموده و با توجه به شرایط هرکدام از آن ها کالای مورد نیاز خود را تهیه نمایند.