فیلتر


خرید مبلمان راحتی اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

جدیدترین هاپربازدیدترین هامحبوب‌‌ترینپرفروش‌ترینارزان‌ترینگران‌ترین
تعداد نمایش 122448

کیفیت و ساختار مبلمان راحتی مجموعه نامیراکالا

بدنه مبلمان نامیراکالا

در مبلمان تولید شده مجموعه نامیراکالا در هنگام خرید چوب به منظور ارائه بالاترین کیفیت به جای خرید خرده چوب و یا چوب برش خورده الوار چوب خریداری و استفاده می گردد.

چوب های بکار رفته در این مبلمان تولیدی این مجموعه تماما از چوب سفید و چوب راش استفاده می گردد، بدنه مبلمان به صورت کامل از چوب سفید استفاده و تمام قسمت هایی از مبلمان که رنگ شده و نیازمند به داشتن استحکام و استقامت بیشتری می باشند از چوب راش استفاده می گردند.

چوب راش به دلیل:

 • استحکام بالا
 • غیر متخلخل بودن
 • چگالی بالا

در برابر: فشار، بریدگی و نیز خراشیدگی نسبت به دیگر چوب ها از مقاومت بالاتری برخوردار است.

بدین منظور در قسمت هایی که نیازمند به دوام بالایی برخوردار می باشند نظیر:

 • پایه ها
 • کلاف
 • ستون ها
 • نبشی ها

از چوب های راش مرغوب استفاده گردیده تا بالاترین کیفیت در اختیار مصرف کننده گرامی قرار بگیرد.

پایه ها تماما نبشی می خورد این نبشی ها شماره دارند زیرا اوستا کار نجار هر نبشی را برای زاویه خودش می گیرد که دقیقا چفت کار باشد.

کلاف مبلمان چیست؟

در صنعت مبل سازی به اسکلت و چهارچوب مبلمان به اصطلاح کلاف گفته می شود. در واقع کلاف مبلمان همان اسکلت و چهارچوب مبلمان است که دیگر بخش ها و اجزای مبل مانند فوم، اسفنج، فنرها و ... بر روی آن قرار می گیرند و بعد از آن رویه کوبی مبل مد نظر انجام می پذیرد.

استفاده از چوب راش به دلیل استحکام بالا، کیفیت بالا و قابل قبولی را به مصرف کننده ارائه می نماید تا از داشتن مبلمانی با کیفیت و با دوام نهایت لذت را ببرد.

در بالا گفتیم که بدنه مبلمان از چوب سفید ساخته شده است حال چوب سفید چیست؟

این نوع چوب جزو پرکاربردترین و نیز پر استفاده ترین چوب هایی می باشد که در ساخت درب های چوبی مختلف و نیز مبلمان بکار برده می شود همچنین به دلیل کیفیت بالای آن در صنف های دیگر نیز کاربرد داشته و استفاده می گردد.

به منظور حفظ کیفیت در هنگام برش زدن چوب، قطر چوبی که استفاه می شود 3 الی 3.5 سانتی متر برش خورده تا بعد از انجام فرآیند رنده و گندگی که باعث می گردد تا سطح چوب صاف و یکدست گردد و قطر چوب کاهش می یابد از استحکام و کیفیت محصول کاسته نگردد.

این عملیات به این جهت انجام می گردد که بعد از ریختن چسب چوب در صورتی که سطح چوب ها صاف و یکدست نباشد دو تکه چوب به خوبی به هم نمی چسبند.

زیرا در صورتی که سطح چوب یکدست نباشد چسب چوب به خوبی بر سطح کار قرار نگرفته، تکه های چوب به خوبی کنار هم دیگر قرار نگرفته و در دراز مدت تکه های چوب از یکدیگر جدا می شوند.

کیفیت چسب چوب و نیز این نکته که چسب مدتی بماند تا کاملا خشک شود و کار به اصطلاح خیس به مرحله بعدی تحویل نشود بسیار مهم است. این ها نکته های کوچک اما بشدت حائز اهمیتی می باشند که در کیفیت نهایی کار بشدت تاثیر گذار می باشند.

رعایت کردن این موارد به نشانه احترام به مصرف کنندگان می باشد که ما در نامیراکالا به این مهم توجه ویژه ای داشته و خواهیم داشت.

به این دلیل که تمام قسمت هایی که کلاف می گردد هم از نبشی هم از گونیا و هم از تیرک استفاده می گردد بدین جهت مصرف کننده خیال مصرف کننده از جهت دوام و استحکام را آسوده نموده ایم.

پایه ها

در راستای ارائه کیفیت هرچه مطلوب تر در زیر تمام اتصالات مبلمان، چوب و نبشی می خورد تا استحکام کار افزایش یابد.

همچنین استفاده از چوب های دوبل به این مهم کمک می نماید.

تمام مبلمان 3 نفره دارای پایه وسط می باشند. این پایه سبب می گردد تا طول عمر مفید محصول افزایش یابد.

پایه وسط عمر کار را بالا میبرد. این پایه تمام وزن مبل را گرفته زیرا طول مبلمان سه 3 نفره زیاد بوده و در صورت نداشتن این پایه کمکی به مرور زمان وسط کار شکم بر داشته و مبل به صدا می افتد.

پایه ها دوبل شده، نبشی خورده و نیز از رو نیز چهار عدد پیخ خورده، خزینه و میخ می خورند.

در قسمت هایی که بین دو تکه چوب فاصله وجود دارد برخلاف خیلی از تولیدی ها دیگر که از کارتن استفاده می شود، در مبلمان تولید شده در مجموعه نامیراکلا از چوب 3 میل استفاده می شود و نیز در تمام جاهایی که نیاز است به جای استفاده از MDF، از تعداد زیادی چوب استفاده می گردد تا دوام و استحکام کار افزایش یابد. هم زیر کار و هم روی کار تماما از چوب استفاده می گردد.

زیره کار

بعد از اینکه کلاف مبل ساخته شد، باید تسمه کشی مبل انجام گردد. در این مرحله تا جایی که امکان دارد تسمه ها به صورت سفت ترین حالت ممکن کشیده می شوند. برای اینکه تسمه ها کشش مناسبی داشته همراه با عمر بالا در زمان خرید تسمه دقت بالایی به عمل آمده تا کیفیت کار حفظ گردیده شود.

علاوه بر سفت کشیده شدن تسمه ها تا جای ممکن فاصله بین تسمه ها پر برداشته می شود به شکلی که نزدیک ترین حالت ممکن تسمه ها به یکدیگر ایجاد گردد.

بعد از این مرحله یعنی تسمه کشی روی کلاف باید گونی کشی شود.

هنگامی که مبل ابر داشته باشد و وقتی که کسی بر روی مبل می نشیند مسلما ابر مبل پایین می آید و این باعث می شود که بمرور جا بیاندازد اما در صورتی که از گونی استفاده شده باشد سطح زیرین ابر یکدست شده و کار به مرور زمان افت پیدا نمی کند.

ابرهای موجود در بازار از ابرهای 15 کیلویی تا 35 کیلویی ویژه موجود می باشد.

در بدنه مبل ها از ابر 30 کیلویی، نشیمن 35 کیلویی ویژه استفاده می گردد.

فرقی که بین ابر 15 کیلویی با 35 کیلویی ویژه می باشد هر دو قطر 4 سانت دارند منتها در ابر 15 کیلویی مقدار مل و هوا زیاد بوده به همین خاطر به مرور زمان ابر پودر شده و می ریزد ولی ابرهای استفاده شده در مبلمان نامیراکالا این مشکل وجود ندارد و با گذشت زمان ابر بکار رفته همچنان کیفیت خود را حفظ می نماید.

برای ایجاد نرمی و لطافت و حس راحتی بیشتر زیر پارچه از لایکو استفاده می شود.

لایکو همان ویسکوز و الیاف مصنوعی نمد شده می باشد که بر روی کار کشیده می شود که نه تنها همان طور که گفته شد منجر به ایجاد نرمی و لطافت بر زیر پارچه می گردد، که منجر به بالا رفتن عمر مفید کار نیز می گردد.

کوسن ها

بر خلاف خیلی از جاها کوسن ها دوخته نمی شوند، داخلشان ویسکوز پر شود و سپس درشان پلمپ گردد.

بلکه تمام کوسن ها آستر جداگانه دارند تا مصرف کننده در صورت نیاز بتواند کوسن ها را شستشو دهد.

بعد از دوخت شدن، کوسن ها بوسیله ترازو وزن شده تا همه کوسن ها یک اندازه و یک دست باشند تا در یک دست مبلمان یک کوسن به اصطلاح چاق و یکی دیگر لاغر نباشند که ظاهری شکیل و موزون به دکوراسیون منزل و یا محل کار شما بخشد.

ابزار و یراق

در یک سری از محصولات از مکانیزم استفاده می شود که این مکانیزم از بالاترین کیفیت ممکن برخوردار می باشد.

مکانیزم به ابزار و یراقی گفته می شود که در مبلمان قرار گرفته و این امکان را به مصرف کننده می دهد که از مبلمان کاناپه، تخت خواب و مواردی مشابه استفاده نماید. مکانیزم این امکان را فراهم می نماید به دلیل کوچک شدن آپارتمان ها و نیز خانه ها بتوان در فضا و مکان صرفه جویی نمود و از مبلمان خریداری شده به بهترین نحوه ممکن استفاده نمود.

ویژگی های مبلمان مکانیزم دار

 • دارا بودن ظاهری شکیل و چشم نواز
 • دارا بودن از کیفیت بالا
 • قابل استفاده و کاربردی برای خانه هایی با متراژ کم و محدود
 • امکان ست کردن با دکوراسیون مدرن

پارچه کوبی

برای دوختن مبلمان، در مجموعه نامیراکالا از پارچه هایی با بالاترین کیفیت استفاده می شود.

برخلاف خیلی از جاهای دیگر که برای دوختن پارچه های مبلمان از نخ های تک لا و یا دو لا استفاده می گردد در مجموعه نامیراکالا برای دوخت پارچه های مبلمان از نخ های 6 لا استفاده می گردد.

در هنگام پارچه کوبی، پارچه ها تا حد ممکن بر روی کار کشیده می شوند که ابرها تا جای ممکن فشرده گردند.

این امر باعث می گردد ابر حالت خود را حفظ نموده و به مرور زمان از فرم خود خارج نشده، عمر مفید آن افزایش یابد و با گذشت زمان و استفاده از مبلمان شکل اولیه خود را حفظ نماید و دکوراسیون خانه همواره شکلی زیبا و شکیل داشته باشد.

زیرا ابر هرچقدر که فشرده تر گردد عمر آن بالاتر می رود.

لمسه دوزی

لمسه دوزی کارها حالت صنایع دستی داشته و دانه به دانه و با نهایت دقت و وسواس به دسته استادکار ماهر، کار می شود.

پایه های مبلمان

عوامل مختلف و متعددی در کیفیت پایه های مبلمان تاثیرگذار می باشند.

عواملی که در کیفیت تاثیر دارند:

 1. این مهم است مه پایه های فلزی از ورق با کیفیت، مستحکم و تو پر استفاده گردند
 2. آبکاری محصول به خوبی و درستی انجام شده باشد

در زمان انتخاب یراقی که در محصولات بکار رفته می شود به عواملی که در کیفیت محصول اثر گذار هستند توجه ویژه ای انجام می گیرد تا محصولی که بدست مصرف کننده می رسد از بالاترین کیفیت برخوردار باشد.

رنگ کاری

به منظور رنگ پذیری بهتر، مهم است که زیرکار مبل سطح صاف و یکدستی داشته باشد. در نتیجه در مراحل تولید زیرکار مبلمان راصاف و یکدست نموده تا مبلمان رنگ پذیری مناسبی داشته باشد.  

رنگ بکار رفته در مبلمان مجموعه نامیراکالا از نوع رنگ پوششی نمی باشد بلکه از نوع خود رنگ می باشد. اختلاف رنگ پوششی با رنگ خود رنگ در این بوده که رنگ پوششی سطح کار را ماسیو می نماید یعنی خریدار نمی تواند تشخیص دهد که چوب بکار رفته در مبلمان از چه نوع چوبی می باشد.

بازنشستگان تامین اجتماعی، مستمری بگیران تامین اجتماعی و خانواده محترم ایشان می توانند برای خرید مبل اقساطی بازنشستگان و سایر لوازم خانگی اقساطی مورد نیاز خود، با شرایط زیر از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا خریداری نمایند.

 • خرید اقساطی بازنشستگان بدون چک 
 • بدون ضامن
 • کسر از حقوق بانک رفاه (سامانه بتا)
 • خرید قسطی بازنشستگان غیرحضوری در تهران و شهرستان
 • اعتبارسنجی آنلاین
 • خرید کالای اقساطی بازنشستگان تا سقف 100 میلیون تومان براساس اعتبارسنجی

متقاضیان محترم تامین اجتماعی می توانند به جهت خرید مبلمان اقساطی برای بازنشستگان تامین اجتماعی مورد نیاز خود را با شرایط فوق از فروشگاه بازنشستگان تامین اجتماعی نامیراکالا به صورت کسر از حقوق بانک رفاه، بدون نیاز به چک و ضامن و تا سقف 100 میلیون تومان براساس اعتبارسنجی آنلاین خریداری نمایند.

همچنین می توانید با توجه به طرح های متنوع در نظر گرفته شده در مجموعه نامیراکالا: