خرید اقساطی لوازم خانگی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

فروش اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی 

بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند، می توانند لوازم خانگی اقساطی مورد نیاز خود را از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا خریداری کنند.

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی ویژه بازنشستگان تامین اجتماعی از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا به شرح زیر است:

 • اقساط بلند مدت 6، 12 و 18 ماهه
 • خرید قسطی بازنشستگان بدون ضامن
 • خرید اقساطی بدون چک
 • کسر از حقوق بانک رفاه (سامانه بتا)
 • اعتبارسنجی آنلاین بازنشستگان تامین اجتماعی
 • خرید اقساطی بازنشستگان تا سقف 100 میلیون تومان
 • خرید قسطی حضوری و آنلاین (غیرحضوری)
 • بدون پیش پرداخت / حداقل پیش پرداخت

خرید اقساطی لوازم خانگی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و خانواده محترم ایشان

فروشگاه اینترنتی نامیراکالا،‌ امکان خرید اقساطی لوازم خانگی مورد نیاز اقشار مختلف را در قالب طرح‌های ویژه و مناسب برای عموم متقاضیان فراهم کرده‌است.

متقاضیان می‌توانند کالا و لوازم خانگی مورد نیاز را در کوتاه‌ترین زمان ممکن خریداری کرده و تحویل گیرند و هزینه آن را به مرور زمان پرداخت کنند.

بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و خانواده محترم ایشان که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند می‌توانند به صورت کسر از حقوق و بدون چک و ضامن نسبت به خرید اقساطی لوازم خانگی و خدمات اقساطی از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا بهره‌مند شوند.

همچنین سایر متقاضیان لوازم خانگی اقساطی نیز می‌توانند با ارائه چک صیادی تا سقف 100 میلیون تومان نسبت به خریداری کالا و خدمات مورد نیاز به صورت اقساطی اقدام کنند.

مزايای خرید اقساطی لوازم خانگی توسط بازنشستگان تامین اجتماعی

بسياری از افراد خريد اقساطی را به خريد نقدی کالا ترجيح می دهند. در شرايط تورمی نيز خريد اقساطی بر خريد نقدی ارجحيت دارد. زيرا با جهش مداوم قيمت کالاها، امکان خريد نقد یا جناس مورد نياز، در طول زمان بسيار کمتر می شود.

در حقيقت پرداخت وجه به آينده موکول می شود بدون اينکه اختلالی در روند زندگی انسان به وجود آيد. به همين دليل امروزه تمايل اقشار مختلف جامعه نسبت به خريد لوازم خانگی اقساطی بسيار بيشتر از گذشته شده است. ناميراکالا نيز به جهت ارائه خدمات مطلوب به خريداران خود، امکان سفارش و خريد لوازم خانگی اقساطی را برای مشتريان خود فراهم نموده است.

ناميرا کالا به جهت تکريم مشتريان خود، شرايط ويژه و مطلوبی برای انجام خريد اقساطی در نظر گرفته است:

 • خريد از فروشگاه اینترنتی بازنشستگان تامین اجتماعی ناميرا کالا، برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند، بدون ارائه چک انجام می شود.
 • بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تأمین اجتماعی برای خرید اقساطی کالا در حالت کلی نيازی به معرفی ضامن ندارند.
 • همچنين لوازم خانگی را می توان در اقساط بلند مدت از اين فروشگاه خریداری نمود. ناميرا کالا برای خرید لوازم خانگی اقساطی بازه زمانی 12 و 18 ماهه را برای مشتريان خود لحاظ می کند که فرصت بسيار مناسبی برای کليه خريداران می باشد.
 • متقاضیان می‌توانند با خرید تا 20 میلیون تومان از اقساط 12 ماهه و در خریدهای بالای 20 میلیون تومان از شرایط اقساط 18 ماهه بهره‌مند شوند.

محصولات ارائه شده در فروشگاه ناميرا کالا تنوع بسيار مطلوب و مناسبی دارد. مشتريان می توانند با جستجو در ميان محصولات ارائه شده در سايت، کالای مورد نظر خود را به راحتی پيدا نموده و سفارش خود را ثبت نمايند. ناميرا کالا با حذف واسطه های فروش، کليه لوازم خانگی را از توليد کننده اصلی تهيه و تامين می نمايد. در نتيجه کالايی که به دست مشتری می رسد با کيفيت بالا و تضمين شده است. لوازم خانگی اقساطی ارائه شده در فروشگاه عبارتند از يخچال و فريزر، ماشين لباسشويی، ماشين ظرفشويی، تلويزيون، اجاق گاز، جاروبرقی، مايکروويو، فرش ماشينی، ميز تلويزيون، سرويس خواب، مبلمان راحتی و اسپيلت و ...

اين فروشگاه سفارشات مشتريان را در اسرع وقت تامين نموده و در محل موردنظر مشتری بدون هرگونه عيب و ايراد فنی و ظاهری تحويل می دهد. ناميرا کالا برای آسودگی خاطر مشتريان خود، محصولات برندهای معتبر را در فروشگاه خود ارائه می نمايد. مشتريان می توانند محصولات برند امرسان، پاکشوما، تی سی ال، ايکس ويژن، اسنوا و فرش کاشان را در سايت فروشگاه مشاهده و بررسی نمايند. همچنين محصولات شرکت برنادت و مدل های به روز و زيبای مبلمان در اين سايت در دسترس علاقه مندان قرار دارد.

فروشگاه بازنشستگان تامین اجتماعی ناميرا کالا کيفيت محصولات ارائه شده را تضمين می نمايد و مشتريان می توانند بدون هر گونه دغدغه ذهنی محصولات را گزينش و سفارش خريد خود را ثبت نمايند. محصولات فروشگاه ناميرا کالا علاوه بر اصل بودن از قيمت منصفانه ای نيز برخوردار هستند که اين مطلب با وجود شرايط اقساطی خريد، مزيت بسيار خوبی برای مشتريان اين فروشگاه می باشد. همچنين سقف خريد اقساطی از ناميرا کالا 20 ميليون تومان مي باشد. لازم است مشتريان به اين نکته نيز دقت کنند که در صورت خريد اقساطی لوازم خانگی از فروشگاه، هيچ گونه تخفيفی روی کالای مورد نظر لحاظ نشده و تخفيفی به کالا تعلق نمی گيرد.

فروش اقساطی لوازم خانگی با حداقل پیش پرداخت پرداخت تهران و شهرستان ها

کليه بازنشستگان تحت پوشش سازمان تامين اجتماعی، مستمری بگيران و خانواده ايشان با داشتن سن کمتر از 77 سال می توانند از فروشگاه ناميرا کالا خريد اقساطی انجام دهند. چنانچه فرد متقاضی بالای 77 سال سن داشته باشد، با ارائه يک ضامن زير 77 سال که دارای چک باشد، می تواند از تسهيلات خريد اقساطی، استفاده نمايد. کپی کارت ملی، آدرس و شماره تماس ضامن بايد به فروشگاه ارائه شود.

فروشگاه اینترنتی نامیراکالا، فروش اقساطی لوازم خانگی با حداقل پیش پرداخت در تهران و شهرستان ها را تا پایان سال 1401 در دستور کار دارد و در صورت استقبال متقاضیان،‌ ممکن است این طرح ویژه تمدید شود.

بر این اساس بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند و همچنین سایر متقاضیان با ارائه چک صیادی می‌توانند لوازم خانگی مورد نیاز خود را با حداقل پیش پرداخت خریداری نمایند.

اگرچه امکان خرید لوازم خانگی بدون پرداخت در فروشگاه اینترنتی نامیراکالا مقدور است، اما متقاضیان با پرداخت بخشی از مبلغ خرید بعنوان پیش پرداخت اقساط کمتری را به صورت ماهانه پرداخت خواهند کرد. به عبارت دیگر پیش پرداخت اصطلاحا باعث سبک شدن اقساط در طول مدت بازپرداخت خواهد شد. 

شرایط خرید اقساطی لوازم خانگی بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی 

بازنشستگان و مستمری بگیران محترم تامین اجتماعی برای خريد از فروشگاه اينترنتی ناميرا کالا لازم نيست پروسه طولانی طی شود. خريد از اين فروشگاه بدون طی کردن بروکراسی های معمول و به روش زیر انجام می شود:

 1. تماس با نامیراکالا 02134729000

 2. اعتبارسنجی آنلاین

 3. مشخص شدن تعداد اقساط

 4. دریافت کد تایید سامانه بتا

 5. تکمیل خرید

 6. ارسال کالا (تهران و شهرستان)

آدرس فروشگاه لوازم خانگی بازنشستگان تامین اجتماعی

نامیراکالا شرایط بسیار ویژه و اسانی را برای خرید اقساطی ایجاد کرده است. برای آگاهی از این شرایط می توانید به وبسایت نامیراکالا مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا در جهت راهنمایی و خرید لوازم خانگی اقساطی مشاوره بگیرید. 

بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و سایر متقاضیان می‌توانند با جهت کسب اطلاعات بیشتر پیرامون خرید اقساطی لوازم خانگی با نامیراکالا تماس حاصل نمایند. 

شماره تماس دفتر تهران نامیراکالا: 02134729000 (20 خط)

آدرس فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی: تهران، خیابان هفده شهریور شمالی _ پایین تر از زیر گذر امیرکبیر _ بعد از گوته _ نبش کوچه پرورش _ پلاک 1162/1 _ طبقه دوم _ واحد 6

سوالات متداول فروش اقساطی لوازم خانگی

 1. فروشگاه نامیرا کالا برای فروش اقساطی با چه سازمان و نهادهایی قرارداد دارد؟
  بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی – شاغلین سازمان تامین اجتماعی – کارکنان بانک دی – کارکنان بانک سینا و زیر مجموعه ها – کارکنان و بازنشستگان شهرداری – کارکنان بانک مشترک ایران و ونزوئلا
 2. چه کالاهایی توسط نامیراکالا به صورت اقساطی به فروش می رسند؟
  بسیاری از کالاهای این فروشگاه مانند یخچال و فریزر، صوتی و تصویری، شستشو، سرمایش و گرمایش و کالاهای دیجیتال مانند تبلت، موبایل و کنسول بازی به صورت اقساطی به فروش می رسند.
 3. خرید از نامیراکالا دارای چه شرایطی می باشد؟
  خريد از فروشگاه ناميرا کالا بدون ارائه چک انجام می شود - نيازی به معرفی ضامن از سمت خريدار نيست - لوازم خانگی را می توان در اقساط بلند مدت از اين فروشگاه تهيه نمود - ناميرا کالا برای تهيه لوازم خانگی اقساطی بازه زمانی 12 , 18 ماهه را برای مشتريان خود لحاظ می کند که فرصت بسيار مناسبی برای کليه خريداران می باشد.