قراردادهای فروش اقساطی

بازدید: 14131
فروشگاه اینترنتی نامیراکالا برآنست که لذت  دوره بازنشستگی را برای بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و شاغلین و بازنشستگان سازمان تأمین اجتماعی و خانواده مکرم ایشان شیرین تر و لذت بخش تر نموده و از شرایط ویژه ای در خرید لوازم خانگی بهره مند باشند.

بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی

نجمه عنبرینجمه عنبری
پنجشنبه 19 فروردین 1400 - 14:46
فروشگاه نامیراکالا  با همراهی بخش عظیمی از تولیدکنندگان و عرضه کنندگان محصولات و خدمات استاندارد و با کیفیت شرایطی را برای شاغلین سازمان تأمین اجتماعی فراهم آورده است تا کالا و خدمات مورد نیازشان را با شرایط اقساطی آسان دریافت نمایند.

شاغلین سازمان تأمین اجتماعی

نجمه عنبرینجمه عنبری
پنجشنبه 19 فروردین 1400 - 14:01
نامیراکالا شرایط ویژه ای را برای کارکنان بانک مشترک ایران و ونزوئلا  در جهت خرید اقساطی لوازم خانگی با آسان ترین شرایط فراهم آورده است.

کارکنان بانک مشترک ایران و ونزوئلا

نجمه عنبرینجمه عنبری
پنجشنبه 19 فروردین 1400 - 13:59
نامیراکالا خدمات  ویژه ای را برای کارکنان بانک دی فراهم آورده است تا کالا و خدمات مورد نیاز خود را با آسان ترین شرایط و حتی به صورت اقساطی دریافت نمایند.

کارکنان بانک دی

نجمه عنبرینجمه عنبری
پنجشنبه 19 فروردین 1400 - 13:58
فروشگاه اینترنتی نامیراکالا بر آن است که با ایجاد بستری مناسب در جهت خرید و تهیه کالاهای دیجیتال و لوازم خانگی برای کارکنان بانک سینا و شرکت های زیر مجموعه شرایط خرید را راحت و آسان تر گرداند.

کارکنان بانک سینا و شرکت های زیر مجموعه

نجمه عنبرینجمه عنبری
پنجشنبه 19 فروردین 1400 - 13:56
فروشگاه اینترنتی نامیراکالا بر آن است که با ایجاد بستری مناسب در جهت خرید و تهیه کالاهای دیجیتال و لوازم خانگی برای کارمندان و بازنشستگان شهرداری تهران شرایط خرید را راحت و آسان تر گرداند.

کارکنان و بازنشستگان شهرداری تهران

نجمه عنبرینجمه عنبری
پنجشنبه 19 فروردین 1400 - 13:51