قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد

سعید یکشنبه 30 آبان 1400 - 20:35
قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی اعلام شد
قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان با شرکت بیمه تکمیلی آتیه‌سازان حافظ امضا و خدمات مد نظر از دوشنبه 1400/09/01 به بازنشستگان ارائه خواهد شد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم، با اتمام قرارداد بیمه تکمیلی بازنشستگان ( آبان 1399 تا آبان 1400 ) کانون عالی بازنشستگان رایزنی ها را با شرکت های بیمه تکمیلی برای عقد قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی آغاز کرد و در نهایت قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی به امضا رسید و بازنشستگان از روز دوشنبه اول آذرماه از آن استفاده خواهند کرد.

همچنین در قرارداد جدید بیمه تکمیلی بازنشستگان تلاش شده است که با کمترین هزینه و عددی معقول خدمات مناسب و مطلوب بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی فراهم شود.

ثبت درخواست رایگان خرید لوازم خانگی و کالای اقساطی

بنا بر پیگیری های انجام شده مبلغ بیمه تکمیلی در قرارداد جدید به ازای هر فرد 91 هزار تومان محاسبه شده است که این مبلغ با احتساب مشارکت سازمان تامین اجتماعی در تقبل بخشی از این هزینه توسط این سازمان خواهد بود که به زودی رقم در نظر گرفته شده با مصوبه هیئت مدیره اعلام خواهد شد.

در قرارداد جدید بیمه تکمیلی سقف تعهدات با افزایش روبرو بوده به عنوان مثال تعهدات مربوط به بستری فوق‌ تخصص شامل درمان جراحی سرطان، تومورهای بدخیم، اعمال جراحی مغز و اعصاب و نخاع، قلب، آنژیوپلاستی، عروق محیطی، پیوند ریه، پیوند قلب، پیوند کلیه، پیوند مغز استخوان، کبد و ... با افزایش 12.5 درصدی از مبلغ 400.000.000 ریال به 450.000.000 ریال افزایش یافته است.

همچنین تعهدات بستری عمومی شامل هزینه های درمانی بیمارستانی و اعمال جراحی به شرط بستری شدن در بیمارستان و مراکز جراحی آنژیوگرافی، قلب، چشم با افزایش 85 درصدی همراه شده است. علاوه بر اینکه تعهدات پاراکلینیکی و خدمات تشخیصی درمان و سرپایی شامل انواع آنژیوگرافی، سی تی آنژیوگرافی، انواع اسکن، اسکن سه بعدی، انواع سی تی اسکن و ... 35 درصد افزایش یافته است.

همچنین تعهدات مربوط به اعمال مجاز سرپایی 44 درصد، آزمایشگاه پاتولوژی 55 درصد، لیزیک 300 درصد، بیماران خاص و صعب العلاج 50 درصد و همچنین هزینه های مربوط به آمبولانس نیز 50 درصد افزایش یافته است.

بر اساس قرارداد منعقد شده فی ما بین کانون بازنشستگان تامین اجتماعی با شرکت بیمه تکمیلی آتیه سازان حافظ حدود 9 هزار مرکز درمانی طرف قرارداد این شرکت آماده خدمت دهی به بازنشستگان و مستمری بگیران خواهند بود. علاوه بر اینکه بسیاری از خدمات از جمله دسترسی به مراکز درمانی و دریافت خدمات به صورت آنلاین و برخط خواهد بود.

گفتنی است با توجه به آغاز قرارداد جدید از ابتدای آذر ماه افراد تحت پوشش که تاکنون از این خدمات بهره مند بودند مشخصات آنها به صورت خودکار در سامانه تمدید خواهد شد و نیازی به مراجعه حضوری به کانون ها نخواهند داشت و همچنین افرادی که تاکنون تحت پوشش بیمه تکمیلی نبوده‌اند سه ماه فرصت خواهند داشت با مراجه به دفاتر کانون نسبت به ثبت مشخصات خود و افراد تحت تکفلشان اقدام کنند.

علاوه بر اینکه مهلت سه ماهه برای افرادی که درخواست لغو عضویت در بیمه تکمیلی دارند در نظر گرفته شده است و در صورتی که حق بیمه ای از مستمری آنها کسر شود این رقم به آنها بازخواهد گشت.


بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی می توانند جهت خرید اقساطی لوازم خانگی و سایر کالاها و خدمات اقساطی به نامیراکالا مراجعه نمایند.

فروشگاه بازنشستگان تامین اجتماعی نامیراکالا شرایط ویژه‌ای را در طرح های کسری یک و رفاه کالا برای بازنشستگان و مستمری بگیران فراهم کرده تا با شرایط متنوع بتوانند لوازم خانگی مورد نظر خود را به صورت اقساطی، بدون چک و بدون ضامن خریداری نمایند.

در طرح کسری یک، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند، می توانند لوازم خانگی اقساطی مورد نیاز خود را از 2 تا 20 میلیون تومان به صورت اقساطی و بدون تشکیل پرونده در بانک از نامیراکالا خریداری کنند.

در طرح رفاه کالا، بازنشستگان و مستمری بگیران می توانند تا سقف 50 میلیون تومان کالای اقساطی خریداری نمایند.

متقاضیان محترم می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر از طریق لینک زیر درخواست خود را در نامیراکالا ثبت کنند:

ثبت درخواست رایگان خرید لوازم خانگی و کالای اقساطی

سایر مسیر های ارتباطی با فروشگاه نامیراکالا به شرح زیر است:

کارشناسان فروش اقساطی تهران: 02134729000 (20 خط)

پیام رسان واتساپ: 09331810881

آدرس فروشگاه بازنشستگان تامین اجتماعی نامیراکالا: تهران، خیابان 17 شهریور، پایین تر از میدان شهدا، بعد از زیرگذر امیرکبیر، بعد از گوته نبش کوچه پرورش پلاک 1162/1 طبقه دوم، واحد 6

بازخوردها
    ارسال نظر