ورود لوازم‌ خانگی کره‌ای به مناطق آزاد ممنوع است

سعید دوشنبه 8 آذر 1400 - 10:18
ورود لوازم‌ خانگی کره‌ای به مناطق آزاد ممنوع است
«لوازم‌خانگی کره‌ای اجازه ورود به مناطق آزاد را ندارند و فقط کالاهایی که قبل از ابلاغ ممنوعیت ثبت سفارش شده، برای جلوگیری از زیان به تجار و بازرگانان مجوز ورود دریافت کرده‌اند.»


به گزارش ایرنا از دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، این نهاد در اطلاعیه‌ای اعلام کرد: پس از دستور مقام معظم رهبری مبنی بر ممنوعیت واردات لوازم خانگی کره‌ای به کشور، مناطق آزاد مشمول اجرای این دستور شدند.

این اطلاعیه می افزاید: از طرفی برخی از ثبت سفارش ها، خرید اقلام و لوازم خانگی و ورود این کالاها به انبار گمرک مناطق آزاد کشور قبل از مصوبه و ابلاغیه مقام معظم رهبری بوده و زمان ثبت بارنامه در کشور مبداء برای برخی تجار مربوط به قبل از ابلاغیه رهبر معظم انقلاب است که این موضوع در دستور دادستان عمومی و انقلاب کیش نیز مورد تائید قرار گرفته است.

به گزارش ایرنا، روزهای گذشته ویدیویی مبنی بر ورود لوازم خانگی کره ای به منطقه آزاد کیش منتشر شد که نشان می داد این کالاها که پیش از این ممنوعیت ورود آن اعلام شده بود در انبارهای این منطقه موجود است.

معاون فنی گمرک ایران نیز اظهار داشته که قرار است این اقلام داخل منطقه آزاد کیش عرضه شود. همچنین با توجه به ممنوعیت واردات لوازم خانگی، امکان ورود به سرزمین اصلی را ندارد.


بازنشستگان و مستمری‌بگیران تامین اجتماعی که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می‌کنند می‌توانند جهت خرید اقساطی لوازم خانگی و کالای اقساطی از طرح‌های فروشگاه نامیراکالا بهره‌مند شوند.

بازنشستگان و مستمری‌بگیران محترم می‌توانند بدون مراجعه به بانک، بدون چک و ضامن، کالای اقساطی مورد نیاز خود را به صورت کسر از حقوق از فروشگاه بازنشستگان تامین اجتماعی نامیراکالا خریداری نمایند.

برای این منظور کافی است فرم درخواست رایگان زیر را تکمیل نمایید تا در اولین فرصت با شما تماس بگیریم:

ثبت درخواست رایگان لوازم خانگی و کالای اقساطی

مسیرهای ارتباطی نامیراکالا به شرح زیر است:

کارشناسان فروش اقساطی تهران: 02134729000 (20 خط)

پیام رسان واتساپ: 09331810881

آدرس فروشگاه بازنشستگان تامین اجتماعی نامیراکالا: تهران-خیابان 17 شهریور- پایین تر از میدان شهدا- بعد از زیرگذر امیرکبیر، پلاک 1168، ساختمان دیاموند، طبقه سوم واحد 8

بازخوردها
    ارسال نظر