آخرین خبر‌ها از مهلت ثبت نام وام ۷ میلیون تومانی تامین اجتماعی

سعید یکشنبه 14 آذر 1400 - 10:11
آخرین خبر‌ها از مهلت ثبت نام وام ۷ میلیون تومانی تامین اجتماعی
دهقانی کیا گفت: واریز وام ۷ میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی در ۴ مرحله تایید شده است که در حال حاضر ۲ مرحله‌ی آن پرداخت شده است.


علی دهقانی کیا رئیس کانون بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی در گفت‌وگو با باشگاه خبرنگاران جوان در خصوص وام ۷ میلیونی بازنشستگان تامین اجتماعی اظهار کرد: واریز وام ۷ میلیون تومانی بازنشستگان تامین اجتماعی در ۴ مرحله تایید شده است که در حال حاضر ۲ مرحله‌ی آن پرداخت شده است.

وی افزود: سهمیه‌ی وام بازنشستگان تامین اجتماعی در شهر تهران رقمی در حدود ۴۵ هزار نفر است که در حال حاضر از رقم، ۲۸ هزار نفر موفق به دریافت وام ۷ میلیون تومانی شده اند، همچنین برای تکمیل دریافت وام ۴۵ هزار نفر، آماری به عدد ۱۷ هزار بازنشسته تامین اجتماعی باقی مانده اند تا وام خود را دریافت کنند.

دهقانی کیا بیان کرد: باید منتظر بمانیم تا افرادی که در سایت کانون بازنشستگان شهر تهران ثبت نام کرده اند تا پایان آذر ماه وام خود را دریافت می‌کنند یا خیر و آیا وام ۴۵ هزار نفر پرداخت می‌شود یا خیر؟ در غیر این صورت باید برای پرداخت وام بازنشستگان تامین اجتماعی یک مرحله‌ی دیگر به ۴ مرحله‌ی قبلی اضافه شود تا بدون مشکل موفق به پرداخت وام ۴۵ هزار نفر بازنشستگان تامین اجتماعی شویم.

رئیس کانون بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی گفت: در حال حاضر بانک رفاه یک سری مشکلات خاص خودش را دارد و سایت‌ها قطعا تا ۲۰ آذر ماه بسته است و تا این تاریخ ثبت نامی صورت نخواهد گرفت، همچنین سازمان تامین اجتماعی تا پایان ماه آذر باید در خصوص تعداد افراد واجد شرایط دریافت وام به کانون بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی را اعلام کند در این صورت مجموع رقمی که کانون بازنشستگان و کارگران تامین اجتماعی دریافت کرده است مشخص خواهد شد.


بازنشستگان و مستمری بگیران تأمین اجتماعی و خانواده محترم آن‌ها می‌توانند جهت خرید اقساطی لوازم خانگی از طرح‌های فروش نامیراکالا بهره‌مند شوند. 

ثبت رایگان درخواست کالای اقساطی

در این طرح لوازم خانگی، تلویزیون، گوشی موبایل، خدمات دندانپزشکی و ... به صورت اقساطی با شرایط کسر از حقوق، بدون چک و بدون ضامن به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و خانواده آن‌ها ارائه می‌شود.

متقاضیان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان فروشگاه بازنشستگان نامیراکالا تماس حاصل نمایند:

تلفن دفتر تهران: 02134729000 (20 خط)

پیام رسان واتساپ: 09331810881

آدرس فروشگاه بازنشستگان: تهران خیابان 17شهریور پایین تر از میدان شهدا بعد از زیرگذر امیرکبیر پلاک 1168 ساختمان دیاموند طبقه سوم واحد 8 نامیراکالا

بازخوردها
    ارسال نظر