مبل اقساطی بدون پیش پرداخت

خانم رجایی دوشنبه 24 آذر 1399 - 14:07
مبل اقساطی بدون پیش پرداخت
در خرید اقساطی بدون پیش پرداخت، هیچگونه مبلغی در هنگام خرید کالا پرداخته نمی شود و همه مبلغ از دم قسط در زمان مشخصی پرداخته می شود.

مبل اقساطی 

مبلمان و سرویس خواب و اکسسوری های به روز و مدرن در زندگی امروز از استقبال زیادی برخوردار است. افراد نه تنها برای زیبایی منازلشان بلکه برای راحتی و آسایش خود در دنیای امروز، اقدام به خرید این گونه لوازم را دارند. به علت بالا رفتن قیمت لوازم خانگی و مبلمان و سرویس خواب بعضی از فروشگاه ها برای آسایش و راحتی خیال مشتریان خدمات ویژه ای را در ارتباط با خرید ارائه می دهند. مبل اقساطی بدون پیش پرداخت از اینگونه اقدامات است که با یک خرید از دم قسط می توانید نگرانی تهیه لوازم خانه و مبلمان را از خودتان دور کنید.

ثبت رایگان درخواست خرید مبل و لوازم خانگی اقساطی

اگر قصد خرید مبلمان را دارید، خوب است که در ادامه این مطلب با ما همرا باشید.

مبل قسطی

مبل اقساطی بدون پیش پرداخت

خرید مبل اقساطی بدون پیش پرداخت از فروشگاه ها و مراکز تولیدی به این گونه هست که شما دیگر نگران پرداخت نقدی نیستید و هنگام خرید از شما هیچگونه مبلغی دریافت نمی شود و در این معامله شما متعهد می شوید که در زمان های مشخصی اقدام به پرداخت اقساط خود کنید.

اقساط در خرید اقساطی مبلمان توسط چک و یا به صورت نقدی پرداخت می شود. این گونه خرید دارای مزایایی است که اکثر خریداران اقدام به نحوه خرید اقساطی، آن هم بدون پیش پرداخت را دارند.

لیست کالاهای چوبی اقساطی نامیراکالا

خرید اقساطی بدون پیش پرداخت چگونه است؟

با توجه به شرایط اقتصادی که در جامعه حاکم است، افراد برای خرید کالای مورد نیازشان باید مبالغ هنگفتی را پرداخت کنند. صاحبان کالا و فروشگاه ها برای ایجاد یک فضای مطلوب برای مشتریان، اقدام به ارائه شرایط ویژه قسطی در خرید را می کنند. این فرآیند هم به نفع خریدار است و هم فروشنده کالا. از آن جهت که مشتریان می توانند خرید بیشتری را داشته باشند و توانایی خرید در آن ها ایجاد می شود، به نفع فروشنده هم هست.

در خرید اقساطی مبل که بدون پیش پرداخت است، هیچگونه مبلغی در هنگام خرید کالا پرداخته نمی شود و همه مبلغ از دم قسط در زمان مشخصی پرداخته می شود.

انواع مبلمان

امروزه در همه خانه ها مبلمان وجود دارد و کمتر خانه ای است که از این وسیله استفاده نکند و در منزل وجود نداشته باشد. هر خانواده ای با توجه به سلیقه شخصی خود اقدام به خرید مبلمان را انجام می دهد. البته که به غیر از سلیقه نکات و شاخصه های دیگری هم در این امر دخیل هستند که در ادامه آن ها را بیان می کنیم.

خرید مبل

از دیگر ویژگی ها که باید مد نظر قرار بگیرد فضای منزل و اتاقی است که قرار است مبلمان در آن مکان قرار بگیرد. دیگر ویژگی مهم در انتخاب مبل این است که قرار است چه کاربردی را برای ما داشته باشد و اینکه برای راحتی و استراحت است یا قرار است در اتاق مهمان استفاده شود. مبلمان را می توان به دسته های زیر طبقه بندی کرد.

 • مبل راحتی
 • کاناپه
 • مبل ال
 • مبلمان استیل

نکات مهم در خرید مبل اقساطی 

قبل از اینکه بخواهید مبل خود را خریداری کنید، خوب است درباره یکسری از نکات اطلاعاتی داشته باشید. در زیر موارد مهمی که باید در خرید مبل اقساطی بدانید را برایتان می گوییم. 

 • اول باید بدانید که مبل را برای کدام قسمت از خانه می خواهید. با توجه به کاربردی که از مبل می خواهید آن را انتخاب کنید. 
 • فضایی که می خواهید مبلمان را در آن جا قرار دهید را هم در نظر داشته باشید. مثلا در فضای کوچک نمی توان از مبل های استیل استفاده کرد. 
 • هزینه و بودجه خودتان را تعیین کنید. 
 • اطلاعات کامل درباره رنگ کاری مبل را از فروشنده بخواهید. از رنگ مبل و اینکه چگونه آن را تمیز کنید، اطلاعات بخواهید. 
 • به کلاف و نشیمن مبل توجه داشته باشید تا خیلی زود مجبور به تعمیر نشیمن مبل نشوید. 
 • به نوع پارچه ای که در مبل به کار رفته و دوام آن بپرسید. 
 • به گارانتی مبلمان دقت کنید. 
 • رنگ مبل را متناسب با دکوراسیون منزلتان انتخاب کنید.
 • به ایمنی و راحتی مبل دقت کنید. 
 • مبل اقساطی

شرایط فروش اقساطی در نامیراکالا

اگر قصد خرید مبل اقساطی بدون پیش پرداخت از فروشگاه نامیراکالا را دارید بهتر است از شرایط عمومی آن اطلاعاتی داشته باشید. در خرید اقساطی در نامیراکالا  احتیاجی به ارائه چک و سفته را ندارید و تعداد اقساط بین 5 تا 12 قسط است. حداقل خرید در این طرح  20،000،000 ریال و حداکثر خرید 200،000،000 ریال است و البته این مورد هم شامل حال خرید اقساطی است که هیچگونه تخفیفی شامل کالا نمی شود.

بهتر است برای دریافت اطلاعات بیشتر با نحوه خریدتان از فروشگاه اینترنتی نامیراکالا مطلب مربوط با خرید اقساطی را در سایت مطالعه کرده و همچنین می توانید با کارشناسان فروش در نامیراکالا در ارتباط باشید.  

مراحل خرید اقساطی مبلمان در نامیراکالا

 1. ورود به سایت و ثبت نام جهت ایجاد یک پروفایل شخصی و یا جهت تماس با شرکت
 2. ارائه مدارک مورد نیاز (آخرین فیش حقوقی، پیرینت سه ماهه حساب ممهور به مهر بانک، شناسنامه و کارت ملی) از طریق اپلیکیشن واتس آپ به شماره 09331810881 و یا مراجعه حضوری به دفتر فروش. 
 3. انتخاب کالای و خدمات مورد نیاز خود
 4. بررسی مدارک توسط کارشناسان در نامیراکالا و تماس با مشتری در جهت تکمیل پروسه خرید
 5. تایید واحد فروش اعتباری
 6. ارسال کالا درب منزل مشتری و صدور معرفی نامه جهت خرید اقساطی
 خرید مبلمان قسطی
زمان ارسال کالا در نامیرا کالا

معمولا در خریدهای نقدی زمان ارسال کالا در تهران دو روز کاری و شهرستان 5 روز کاری است که در خرید اقساطی زمان تکمیل مدارک خریدار هم به این زمان اضافه می شود.

سخن آخر

برای یک خرید اقساطی آسان و بی دغدغه در مبلمان می توانید، از شرایط خرید اقساطی مبلمان در نامیراکالا استفاده کنید.

نظرات
  ارسال نظر