پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی از آبان ماه

سعید سه شنبه 19 مهر 1401 - 02:27
پرداخت معوقات افزایش حقوق بازنشستگان سایر سطوح تامین اجتماعی از آبان ماه
مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی گفت: پنج ماه معوقه افزایش حقوق بازنشستگان را داریم که برنامه‌ریزی و تلاش می‌کنیم که این معوقه را از آبان ماه تا پایان اسفند به صورت ماهانه پرداخت کنیم.


مدیرعامل سازمان تأمین‌اجتماعی با اعلام اینکه حقوق مهرماه بازنشستگان سایر سطوح مطابق شهریور ماه و با اعمال افزایش 38 درصد بعلاوه 515 هزار تومان پرداخت می‌شود گفت: پنج ماه معوقه افزایش حقوق بازنشستگان را داریم که برنامه‌ریزی و تلاش می‌کنیم که این معوقه را از آبان ماه تا پایان اسفند به صورت ماهانه پرداخت کنیم.

میرهاشم موسوی در این باره اظهار کرد: با تأکیدات ویژه رئیس‌جمهور محترم و پیگیری معاون اول محترم، موانعی که برای افزایش حقوق سایر سطوح به 38 درصد بعلاوه 515 هزار تومان وجود داشت، بر اساس مصوبه وزرای عضو هیأت‌امنای تأمین‌اجتماعی برداشته شد و حقوق شهریور ماه بازنشستگان را با اعمال افزایش 38 درصد بعلاوه 515 هزار تومان پرداخت کردیم.

وی افزود: در مهرماه نیز حقوق بازنشستگان را به همین منوال و با اعمال افزایش پرداخت خواهیم کرد. پنج ماه معوقه افزایش حقوق بازنشستگان را هم داریم که برنامه‌ریزی و تلاش می‌کنیم که پنج ماه معوقه را از آبان ماه تا پایان اسفند پرداخت کنیم. معوقات بازنشستگان از آبان ماه همراه با حقوق این عزیزان پرداخت می‌شود.

موسوی با بیان اینکه دیروز هم جلسه ستاد هماهنگی اقتصادی برگزار شد و از رئیس‌جمهور محترم تشکر می‌کنم که دستور موکد داشتند که پرداخت دیون دولت به سازمان تأمین‌اجتماعی تسریع شود به نحوی که ما تعهداتمان را در اسرع وقت انجام دهیم گفت: افزایش حقوق انجام شده برای مستمری‌بگیران سایر سطوح سازمان تأمین‌اجتماعی هر ماه حدود 2600 میلیارد تومان بار مالی جدید ایجاد می‌کند که سالیانه حدود 30 هزار میلیارد تومان هزینه خواهد داشت و امیدواریم با این افزایش، رضایتمندی بازنشستگان را تامین کنیم.

به گزارش روابط‌عمومی سازمان تأمین‌اجتماعی، موسوی ادامه داد: برنامه ریزی ما این است که انشاءالله از آبان ماه واریز معوقات را داشته باشیم و رئیس‌جمهور نیز دستور دادند که رد دیون دولت به سازمان تأمین اجتماعی که مهمترین روش تأمین نقدینگی مورد نیاز خواهد بود، سرعت بگیرد. رئیس جمهور در ستاد هماهنگی اقتصادی روش‌هایی را دستور دادند که این روش‌ها باعث می‌شود که به سرعت به نقدینگی لازم برسیم و تعهداتمان را انجام دهیم.

خرید اقساطی لوازم خانگی برای بازنشستگا ن و مستمری بگیران تامین اجتماعی

بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و خانواده محترم ایشان که حقوق خود را از بانک رفاه دریافت می کنند،‌ می توانند با شرایط کسر از حقوق،‌ بدون چک و ضامن از خدمات فروشگاه اینترنتی بازنشستگان نامیراکالا بهره مند شوند.

خرید لوازم خانگی اقساطی و استفاده از خدمات دندانپزشکی اقساطی از جمله خدمات نامیراکالا به بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی است.

متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره تلفن 02134729000 تماس حاصل نمایند.

بازخوردها
    ارسال نظر