فروش اقساطی بیمه خودرو شخص ثالث و بدنه آسیا ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی

نجمه عنبری دوشنبه 24 شهریور 1399 - 18:29
فروش اقساطی بیمه خودرو شخص ثالث و بدنه آسیا ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی
فروشگاه اینترنتی نامیرا کالا جهت افزایش خدمات اقساطی خود برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی وهمپنین خانواده محترمشان فروش اقساطی بیمه خودرو شخص ثالث و بدنه آسیا را با توجه به برطرف نمودن یکی دیگر از نیازهای این قشر زحمت کش آغاز نموده است.


بیمه نامه اقساطی خودرو

همانگونه که مستحضرید در حوادث رانندگی ممکن است خسارت های مالی و جانی برای اشخاص ثالث، راننده و سرنشینان ایجاد شود.خسارت های وارد شده به افراد داخل و خارج از خودرو و از جمله راننده خودرو را میتوان با خرید بیمه شخص ثالث و بیمه حوادث راننده بیمه آسیا جبران کرد و خسارت های وارد شده به وسیله نقلیه از طریق بیمه بدنه بیمه آسیا قابل جبران است.

حال نامیرا کالا به جهت رفاه حال بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی پس از پیگیری های مکرر توانست فروش اقساطی بیمه آسیا که یکی از بهترین و معتبر ترین بیمه ها می باشد را در حوزه های بیمه شخص ثالث خودرو ، بدنه ، آتشسوزی و مسئولیت ارائه نماید.

لازم به ذکر است خدمات فوق علاوه بر اینکه به خود بازنشسته ارائه می گردد به افرادی که بازنشسته محترم معرفی نماید تعلق خواهد گرفت.

بازنشستگان محترم ما همواره به فکر شما هستیم ، با یک تماس خودرو خود و اقوامتان را به صورت اقساط بدون سود، بدون ضامن، و بدون چک بیمه شخص ثالث و بدنه فرمایید و بیمه خود را درب منزل تحویل بگیرید.

نظرات
    ارسال نظر