فروش موبایل اقساطی

خانم رجایی دوشنبه 13 بهمن 1399 - 14:19
فروش موبایل اقساطی


انتخاب موبایل

داشتن موبایل یا تلفن همراه از ملزومات زندگی امروز است. از کاربردی ترین وسایل شخصی امروزی می توان به موبایل اشاره داشت که در دسترس همه قرار دارد. تلفن همراه دارای قیمت نسبتا بالایی است. هم باید در انتخاب آن کوشا و بادقت باشیم و هم بتوانیم به راحتی آن را تهیه کنیم. این دو مورد دارای اهمیت هستند که فروش موبایل اقساطی می تواند راه حلی برای اجرای هر دو مورد باشد. در ادامه این مقاله به فاکتورهای مهم در انتخاب گوشی و چگونگی فروش موبایل اقساطی در نامیراکالا می پردازیم.

فاکتورهای مهم در انتخاب گوشی

شاید به ظاهر از فاکتورهای مهم در انتخاب گوشی همراه دوربین آن گوشی، عملکرد و قدرت پردازش آن به نظر برسد. اما موارد دیگری نیز وجود دارند که دارای اهمیت بیشتری می باشند. از این عوامل می توان به مواردی همچون موارد نام برده شده در ذیل اشاره نمود.

 • پوشش اولفوبیک گوشی
 • گوریلا گلس
 • ال سی دی یا اولد
 • نوع حافظه داخلی
 • سیستم نرم افزاری پیش فرض گوشی
 • اچ دی آر برای گرفتن سلفی
 • قابلیت شارژ سریع
 • پشتیبانی از وسایل جانبی
 • اعلان LED
 • ژیروسکوپ
 • و ....

حال به بررسی برخی از این عوامل اشاره می نماییم:

پوشش اولفوبیک موبایل

این پوشش یک لایه بسیار نازک بر روی نمایشگر دستگاه می باشد که از تجمع چربی بر روی بدنه جلوگیری می نماید.

گوریلا گلس

پوششی محافظ است که در خیلی از گوشی ها وجود دارد. گوریلاگلس یک لایه برای جلوگیری از ضربه شدید به گوشی می باشد.

ال سی دی یا اولد

برای افراد مبتدی نمایشگرهای ال سی دی درخشان تر هستند، نمایشگرهای OLED به اشباع رنگ و عمق رنگ مشکی شناخته می شوند. که انتخاب این مورد کاملا سلیقه ای است.

اچ دی آر برای سلفی

اگر پشت سر شما نوری وجود داشته باشد، سیستم HDR با دستکاری محدوده دینامیکی، طوری خروجی را در اختیارتان قرار می دهد که تعادل را در آن ایجاد نموده است. اگر سلفی زیاد می گیرید به این قابلیت گوشی توجه نمایید.

شارژ سریع

در همه گوشی ها به راحتی وجود ندارد ولی موقع خرید خوب است که به این قابلیت توجه گردد.

سیستم عامل در موبایل

از موارد مهم در انتخاب موبایل اقساطی این است که یه سیستم عامل آن توجه زیادی بشود. بهتر است توضیح مختصری درباره سیستم عامل موبایل داده شود.

در واقع سیستم عامل یک رابط بین کاربر و سخت افزار به حساب می آید. از معرفترین سیستم عامل ها IOS و اندروید است. IOS مخصوص گوشی های آیفون و در برندهای دیگر کاربردی ندارد و مورد استفاده قرار نمی گیرد. از مشخصات و ویژگی های مهم در سیستم عامل اندروید این است که تا سالهای پس از تولید هم می توان بروزرسانی کرد و تمام آپدیت ها را انجام داد.

اگر هم امنیت در گوشی برایتان اهمیت دارد، انتخاب گوشی های آیفون برای شما مناسب است. در نتیجه با این سیستم عامل یعنی IOS آزادی کمتری نسبت به گوشی های دیگر با سیستم عامل های دیگر را دارید.

سیستم اندروید دارای ویژگی هایی است که شامل حال گوشی های آیفون نمی شود. از این ویژگی ها می توان به این مورد اشاره داشت که هنگامی که گوشی را به کامپیوتر متصل کنید، می توانید به راحتی به تمام اطلاعات آن دسترسی پیدا کنید. این گوشی ها محدودیتی برای نصب برنامه های مختلف بر روی گوشی را ندارند و هر برنامه ای را می توانید بر روی آن نصب نمایید. پشتیبانی نرم افزاری در گوشی های اندروید کوتاه مدت است.

فروش موبایل اقساطی

با توجه به بالارفتن ارز و در نتیجه قیمت گوشی همراه و موبایل، فروش موبایل اقساطی شرایطی ویژه برای تهیه آسان این وسیله لازم و کاربردی است. در فروشگاه اینترنتی نامیراکالا می توانید با شرایطی مناسب اقدام به تهیه موبایل مورد نظرتان کنید. در ادامه با شرایط فروش موبایل اقساطی آشنا می شوید.

شرایط فروش موبایل اقساطی

موبایل در گروه کالاهای دیجیتال قرار می گیرد که می توانید از نامیراکالا تهیه نمایید. نامیرا کالا به جهت آسان کردن شرایط خرید کالای دیجیتال، فروش اقساطی موبایل، تبلت، لپ تاپ، کنسول بازی و غیره را برای قشر زحمتکش جامعه، بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی و خانواده محترمشان ایجاد نموده است. می توانید بدون نیاز به مراجعه به بانک، بدون چک و همچنین ضامن با کمترین کارمزد اقدام به تهیه مدارک و سفارشات خود نمایید.

مزایای خرید گوشی اقساطی 

 • می توانید یک گوشی جدید و به روز به صورت اقساطی تهیه کنید. 
 • هر چه قدر پولتان را جمع کنید تا گوشی جدیدی بخرید، مدل ها عوض شده و قیمت ها افزایش پیدا می کند. با خرید اقساطی دیگر همچین مشکلاتی را نخواهید داشت. 
 • چون خرید شما اقساطی است می توانید بدون دغدغه هزینه مدل های زیادی را در مجموعه انتخابی خود بگذارید. 

بازخوردها
  ارسال نظر