خرید اقساطی محصولات جنرال

خانم رجایی سه شنبه 16 شهریور 1400 - 12:28
خرید اقساطی محصولات جنرال
خرید اقساطی محصولات جنرال در فروشگاه نامیراکالا برای بازنشستگان تامین اجتماعی با شرایط ویژه و آسان وجود دارد.


خرید اقساطی محصولات جنرال

شرکت جنرال یک شرکت بسیار معتبر است که در زمینه تولیدات تجربه و فعالیت دارد. از جمله تولیدات این شرکت، تولید لوازم خانگی است. این شرکت توسط مدیران و کارشناسان حرفه ای اداره می شود. شرکت جنرال در ایران فعالیت دارد و لوازم خانگی مختلفی را روانه بازار کرده است. از این لوازم می توان به موارد زیر اشاره داشت. در این مطلب درباره خرید اقساطی محصولات جنرال و خصوصیات محصولات جنرال می خوانیم. 

 • تلوزیون
 • پنکه 
 • ماشین لباسشویی
 • آب مرکبات گیری
 • مخلوط کن 
 • خرد کن 
 • تلوزیون 
 • توستر 
 • جاروبرقی و دیگر موارد 

جنرال اینترنشنال

ویژگی محصولات جنرال 

به طور کلی می توان ویژگی های محصولات شرکت جنرال را به صورت گزینه های زیر بیان کرد. 

طراحی روز و مدرن دارد. 

 1. متنوع است. 
 2. دارای گارانتی است. 
 3. به صورت خرید اقساطی در فروشگاه نامیراکالا وجود دارد. 
 4. کیفیت فنی بالایی دارد. 
 5. دارای قیمت مناسبی نسبت به رقبای خود می باشد. 

چرا محصولات جنرال را بخریم؟ 

محصولات جنرال

همانطور که در خصوص ویژگی های محصولات جنرال مواردی گفته شد، می توان دلایل مهم برای خرید محصولات جنرال را اینگونه بیان کرد. جنرال نام برند معتبری است که در تولید لوازم خانگی حضور دارد و در حال رقابت با برندهای معتبر دیگر است. از نظر طراحی زیبا و اصولی و کیفیت مواد اولیه در تولیدات و گسترش تکنولوژی در محصولاتش می توانیم سخن به میان آوریم. مدل ها و طرح های متنوع در محصولات و لوازم خانگی جنرال وجود دارد که رضایت همه مشتریان را جلب می کند. از طرفی اینگونه نیست که پس از خرید پشت مشتریان را خالی کند و با گارانتی و ضمانت معتبر و پرقدرتی که دارد پشتیبانی محصولاتش را هم بر عهده می گیرد. پس خریداران عزیز از بابت تعمیرات و تهیه قطعات نگرانی نداشته باشند. رضایت مشتریان از اهداف اصلی شرکت جنرال است. 

مورد مهم دیگر قیمت محصول است. به هرحال همه دوست دارند وسایلی که خریداری می کنند هم کیفیت فنی  و هم زیبایی و طراحی خوبی را برخوردار باشد و هم قیمت مناسب و منصفانه ای داشته باشد. محصولات جنرال همه این موارد را در محصولات خود دارد و قیمت مناسبی را نسبت به رقبایش برای محصولات خود در نظر گرفته است. 

خدمات پس از فروش محصولات جنرال 

علاوه بر اینکه بر تولیدات محصولات جنرال تمرکز و دقت صورت گرفته است، خدمت پس از فروش هم به بهترین صورت انجام می گیرد تا مشتریان از بابت گارانتی و ضمانت محصول خیالشان راحت باشد. بیش از 150 نماینده رسمی از طرف شرکت لیماک وجود دارد که گارانتی و ضمانت محصولات جنرال را بر عهده گرفته است. در حال حاضر محصولات جنرال تحت نام شرکتی به نام لیماک تولید و وارد بازار می شود. از عوامل مهم در تولیدات محصولات جنرال می توان به گزینه های زیر اشاره داشت. 

 • مشتری مداری 
 • اعتماد متقابل 
 • دانش مداری 
 • روحیه تیمی 
 • نوآوری 

کلیه محصولات لیماک با برند جنرال اینترنشنال در سراسر ایران فعال است و به فروش می رسد که نماینده رسمی و اختصاصی آبسردکن های  TCL در ایران فعال می باشد. 

آبسردکن جنرال

فروش اقساطی لوازم خانگی جنرال در نامیراکالا 

نامیراکالا همواره در جهت رضایت و راحتی مشتریان و متقاضیان خرید لوازم خانگی گام بر می دارد. از کارهایی که شرکت نامیراکالا در اهداف مشتری مداری انجام داده است، ابجاد شرایط خرید بی دغدغه لوازم خانگی اقساطی است. دیگر اینکه محصولات متنوعی را از بهترین برندها تهیه کرده و به فروش می رساند. یکی از این برندها، برند جنرال اینترنشنال است. جنرال اینترنشنال در تولیدات لوازم خانگی و صوتی و تصویری فعالیت دارد. نامیراکالا کلیه محصولات این شرکت را به صورت اقساطی با شرایطی آسان به فروش می رساند. فروش اقساطی لوازم خانگی جنرال در نامیراکالا وجود دارد. 

شرایط فروش اقساطی محصولات جنرال برای بازنشستگان تامین اجتماعی 

نامیرا کالا برای فروش اقساطی محصولات خود شرایط آسانی را برای بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی فراهم آورده است. از مهم ترین این شرایط این است که نیازی به چک و ضامن نمی باشد. در واقع مراحل سخت اداری و بانکی را حذف کرده است. البته این مورد را در نظر داشته باشد که سن بازنشسته و مستمری بگیر باید زیر 65 سال باشد. برای آگاهی از شرایط خرید لوازم خانگی اقساطی ویژه بازنشستگان و مستمری بگیران تامین اجتماعی به وبسایت نامیراکالا مراجعه کنید. 

بازخوردها
  ارسال نظر